COMFORT GO

01

Comfort go

Czyszczenie ekologiczne to usługa polegająca na myciu i czyszczeniu powierzchni w trakcie czyszczenia przy użyciu profesjonalnych urządzeń oraz przyjaznych dla środowiska środków. Lepiej zamawiać go do pokoi dziecięcych, do mieszkań i domów, w których mieszkają alergicy, astmatycy, kobiety w ciąży, osoby starsze, a także osoby cierpiące na choroby układu oddechowego.

02

Dlaczego do czyszczenia preferowane są produkty ekologiczne?

Naukowcy z Uniwersytetu w Bergen w toku badań stwierdzili, że chemia gospodarcza ma negatywny wpływ na organizm. Zawierają drobne cząsteczki, które podczas wdychania gromadzą się w płucach i podrażniają błony śluzowe. Co więcej, im częściej dana osoba oczyszcza się za pomocą agresywnych związków, tym częściej rozwija się u niego choroby układu oddechowego. Ponadto większość tych produktów ma bardzo wyraźny zapach i nie wszyscy go tolerują. 

03

Co to są produkty ekologiczne?

Podczas eko-sprzątania w domu lub mieszkaniu, nasze środki czystości wykorzystują innowacyjne technologie i receptury. Są przyjazne dla środowiska i nie wchodzą w reakcje chemiczne. Oddzielanie się brudu za ich pomocą następuje dzięki silnemu działaniu kationowemu (elektrostatycznemu): substancje są nakładane na zanieczyszczenia i zrywają ich wiązania z powierzchnią. 

04

Korzyści:

• w składzie takich produktów nie ma kwasów i zasad – powstają z wodnych roztworów soli organicznych;
• są bezpieczne dla rąk i odzieży;
• nadaje się do różnych rodzajów zanieczyszczeń, jednocześnie eliminując nieprzyjemne zapachy;
• nie uszkadzają powierzchni, zachowując jednocześnie ich reprezentacyjny wygląd, a dodatkowo działają antystatycznie;
• takie produkty są również bezpieczne dla zwierząt;
Również do czyszczenia środowiska nasza firma wykorzystuje wytwornice pary, gąbki melaminowe, bambusowe serwetki i inne urządzenia do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. 

05

Gradacja

Czyszczenie ekologiczne obejmuje:
• przywrócenie ogólnego porządku w lokalu;
• wycieranie kurzy;
• czyszczenie na mokro – mycie parapetów, grzejników, opraw oświetleniowych;
• dezynfekcja wyrobów sanitarnych w łazience;
• czyszczenie blatów, pieców, okapów, fartucha w kuchni;
• odkurzanie;

Ponadto w całym mieszkaniu wyciera się klamki, gniazdka, przełączniki, czyści się meble, myje wykładzinę podłogową.

06

Czyszczenie ekologiczne

Eko-czyszczenie służy do czyszczenia mebli tapicerowanych, materacy z brudu i mikroorganizmów (saprofity, roztocza itp.). Powierzchnie poddawane są działaniu suchej pary (wytwornica pary), jednocześnie odświeżając kolor tapicerki, przywracając produktom ich pierwotny wygląd. Para usuwa również plamy z tłuszczu i brudu w kuchni oraz uporczywy brud. Jego zaletą jest również to, że przedostaje się w trudno dostępne miejsca, zapewniając wysokiej jakości czyszczenie. W łazience kabina prysznicowa jest traktowana parą, aby pozbyć się pleśni. Po pracy tworzy się korzystny mikroklimat – łatwiej oddychać. Sprawdź telefonicznie koszt eko sprzątania z naszymi konsultantami. 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: