COMFORT GO

O NAS

Działamy w całym Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot)
● Doświadczeni specjaliści
● Gwarancja jakości
● Bezpieczeństwo mienia
● Profesjonalny sprzęt
● Profesjonalna chemia

girl-4906266_1280
living-room-couch-interior-room-584399.jpeg
Проиграть видео

Firma sprzątająca „COMFORT GO”

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania wszystkich typów pomieszczeń i różnego stopnia zabrudzenia. Firma „COMFORT GO” zapełnia szeroki wachlarz usług porządkowych na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Profesjonalne sprzątanie obiektów mieszkalnych, biurowych i przemysłowych przy użyciu specjalistycznego nowoczesnego sprzętu, narzędzi i środków czystości za pomocy wysoko wykwalifikowanych specjaliści pozwala firmie utrzymać wysoki poziom usług świadczonych w branży sprzątającej oraz dynamicznie się rozwijać.

Jako firma „COMFORT GO” oferujemy naszym klientom rozszerzony zakres usług – regularne i generalne sprzątanie domów i mieszkań, sprzątanie po remoncie lub budowie, profesjonalne regularne sprzątanie pomieszczeń biurowych i przemysłowych, mycie fasad, okien i witryn reklamowych, kompleksowa obsługa.

Istnieje kilka powodów, które pozwalają nam śmiało stwierdzić, że nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Współpracując z nami, zapomnisz o kwestiach związanych ze sprzątaniem lokalu, znajdowaniem pracowników i monitorowaniem wykonywania ich pracy, zakupem chemii i ciągłym uzupełnianiem ich zapasów, testowaniem możliwości tego czy innego specjalistycznego sprzętu lub urządzeń.

Firma „COMFORT GO” posiada bogate doświadczenie w sprzątaniu różnego rodzaju lokali oraz zajmuje konkurencyjną pozycję w zakresie usług porządkowych. 

DOCENIAMY NASZYCH KLIENTÓW

Wynikiem naszej pracy jest precyzyjnie opracowany algorytm, który zależy od tego, gdzie świadczymy usługi – w budynku mieszkalnym, biurze czy hali produkcyjnej, co pozwala nam świadczyć usługi porządkowe nie tylko w wysokiej jakości, ale także w możliwie najkrótszym czasie, co w większości przypadków jest bardzo ważnym aspektem.

Nasze doświadczenie pozwala nam dokładnie zbadać rynek chemii i wybrać dokładnie te, które wyjątkowo skutecznie radzą sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Do sprzątania używamy wyłącznie profesjonalnych środków chemicznych wysokiej jakości. Zwracamy również uwagę na ich charakterystykę, żeby nie szkodziły zdrowiu ludzkiemu, mikroklimatu pomieszczeń i środowisku, a do czyszczenia wybieramy tylko hipoalergiczne specjalistyczne produkty wiodących producentów.

Główną rolę w świadczeniu wysokiej jakości usług porządkowych odgrywa wyposażenie firmy w profesjonalny specjalistyczny sprzęt. Partnerami „COMFORT GO” są czołowi producenci narzędzi i urządzeń czyszczących, które charakteryzują się energooszczędnością, niskim poziomem hałasu oraz niezawodnością konstrukcji.

Strategia naszej firmy opiera się na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, dlatego w naszej pracy korzystamy tylko z najlepszych zasobów, jednocześnie utrzymując koszt usług na akceptowalnym dla klientów poziomie.

girl-4906262_1280
pexels-photo-265004.jpeg
Проиграть видео
girl-4906240_1280
pexels-photo-245208.jpeg

NASZA ZAŁOGA

Na pewno jednym z najważniejszych aspektów działalności „COMFORT GO” jest zatrudnienie profesjonalnych pracowników o wysokim poziomie wyszkolenia i kwalifikacji. Odpowiednio dobrana polityka personalna pozwoliła na stworzenie i powiększenie zespołu specjalistów, którzy mogliby sprawdzić się jako prawdziwi profesjonaliści. Charakterystyczną cechą „COMFORT GO” jest wyłącznie oficjalne zatrudnianie pracowników.

Wszyscy pracownicy firmy „COMFORT GO” posiadają wysoki poziom przeszkolenia poparty wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług porządkowych. W naszej pracy używamy wyłącznie atestowaną chemię i środków czyszczących oraz specjalistycznego profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Każdy specjalista firmy regularnie przechodzi zaawansowane szkolenia z zakresu usług porządkowych. Wiedza, profesjonalne podejście do czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń, dyscyplina, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły to klucz do doskonałej jakości usług świadczonych przez „COMFORT GO”!