COMFORT GO

01

Comfort go

Firma “COMFORT GO” świadczy usługi przywracania luksusowego wyglądu meblom i dywanom, które posiadały przy zakupie. Mieszkanie lub biuro będzie miało zaktualizowany, przyzwoity wygląd, zachwycając właścicieli i gości. Po wyczyszczeniu na sucho elementy wnętrza odzyskają przyjemny wygląd, zapach i staną się przyjemne w dotyku.

Dywan czy sofa to ważne elementy wystroju wnętrza, które tworzą komfort i przytulność, ich wygląd wpływa bezpośrednio na całe wnętrze. 

02

PRZEDŁUŻAMY ŻYCIE TWOICH MEBLI TAPICEROWANYCH

Główna trudność czyszczenia na sucho polega na tym, że skuteczne czyszczenie dywanów i mebli tapicerowanych za pomocą domowych środków jest prawie niemożliwe.

Idealny efekt można osiągnąć dzięki umiejętnościom pracowników firmy sprzątającej „COMFORT GO” w Gdańsku, profesjonalnym narzędziom i sprzętowi.

Jeśli odczynniki chemiczne są używane nieprawidłowo, na meblach mogą pozostać nieprzyjemne zapachy, co z kolei może prowadzić do reakcji alergicznych. Ponadto bez odpowiednich umiejętności i specjalnej wiedzy tapicerka może ulec uszkodzeniu.

Dlatego tak ważne jest powierzenie czyszczenia na sucho mebli i dywanów profesjonalnym i odpowiedzialnym pracownikom, którzy mają duże doświadczenie w stosowaniu specjalnych produktów.

Cechą pracy naszej firmy jest szybki wyjazd do obiektu – w jak najkrótszym czasie przeprowadzimy wykwalifikowaną pralnię chemiczną mebli i dywanów.

Nie musisz przewozić nieporęcznych elementów wyposażenia wnętrz – zespół operacyjny profesjonalistów będzie w stanie wyczyścić kilka przedmiotów podczas jednego wezwania.

Korzystamy z najnowszych, postępowych technologii, dzięki którym dywany i meble są bezpieczne nawet dla dzieci i alergików, dlatego możemy wykonywać prace w placówkach o różnym przeznaczeniu, w tym do użytku publicznego.

03

SUCHE CZYSZCZENIE MEBLI TAPICEROWANYCH GDAŃSK, SOPOT i GDYNIA

Meble tapicerowane, nawet najwyższej jakości, prędzej czy później nabierają niechlujnego wyglądu i sprawiają, że właściciele żałują zakupu. Większość ludzi celowo nie kupuje kolorowych sof, jasnych narożników kuchennych i białych puf, bo zdaje sobie sprawę, że tapicerka niezależnie od częstotliwości czyszczenia prędzej czy później straci swój pierwotny wygląd i będzie się zużywać. Aby pomieszczenie wyglądało na zadbane, dwa razy w roku należy je czyścić chemicznie.

Specjaliści naszej firmy sprzątającej w Gdańsku z powodzeniem usuwają z miękkich elementów wyposażenia wnętrz kurz, zaschnięty gruz, stare i świeże plamy różnego pochodzenia. Dzięki zaawansowanym technologiom udaje nam się nie tylko przywrócić pierwotny wygląd tapicerce, ale także usunąć z wypełniacza namnażające się mikroorganizmy, w szczególności roztocza, które wywołują reakcje alergiczne i skórne. Jeśli zamierzasz samodzielnie wyczyścić meble tapicerowane, zachowaj ostrożność: nawet najpotężniejszy odkurzacz domowy nie jest w stanie go w pełni wyczyścić, a zwykła chemia gospodarcza może zrujnować tapicerkę nie usunąć starą plamę. 

04

Nasi eksperci są gotowi do czyszczenia chemicznego:

• Sofy o dowolnym wzorze i rozmiarze;
• Fotele, krzesła i pufy;
• Materace i poduszki;
• narożniki kuchenne;
• Stoły bilardowe.

Pracujemy z elementami wnętrza pokrytymi różnymi materiałami, wiedząc, jaki rodzaj czyszczenia jest odpowiedni dla każdego z nich. Do prania używamy tylko hipoalergicznych, ale jednocześnie silnych środków czyszczących. Nasza firma sprzątająca posiada cały niezbędny przenośny nowoczesny sprzęt, aby szybko przejść do pralni chemicznej mebli tapicerowanych w Gdańsku i Trójmieście.

05

SUSZENIE MEBLI GDAŃSK

Nasza firma sprzątająca szybko usunie plamy z przedmiotów skórzanych i zamszowych, tapicerowanych różnymi drogimi materiałami, takimi jak jedwab czy alcantra. Nasze technologie nie są odporne na plamy z tłuszczu, brudu, gumy do żucia i różnych płynów. Specjalne detergenty pozwalają szybko usunąć nieprzyjemne zapachy.

06

Oferujemy kilka metod czyszczenia: 

1. mokry. Roztwór chemiczny podawany jest na mebel i wchłaniany przez niego, po czym jest usuwany specjalnym odkurzaczem wraz z brudem i kurzem. Jeśli na tapicerce pozostaną jakieś plamy, należy je usunąć odplamiaczami. Po wysuszeniu produktu;

2. Czyszczenie parą. Pod wysokim ciśnieniem gorąca para wnika w głąb produktu, traktując nawet jego wypełniacz i błyskawicznie wraz z brudem i kurzem usuwana jest odkurzaczem. Stare zanieczyszczenia są usuwane za pomocą specjalnych odczynników pomocniczych;

Czyszczenie na sucho mebli i czyszczenia dywanów w Gdańsku może zająć nawet kilka godzin – czas i koszt usługi zależą od nakładu pracy: ilości mebli tapicerowanych, ich obicia i zanieczyszczenia.

Niezależnie od sposobu prania, specjalista COMFORT GO powinien wstępnie sprawdzić na niepozornym miejscu jego obudowy skuteczność i nieszkodliwość wybranego detergentu, gdyż odpowiadamy za bezpieczeństwo Twojego mienia. Po całkowitym wyczyszczeniu jego powierzchnia jest antybakteryjna, podkład zostaje przywrócony do koloru, a kłaczki są podniesione. Jeśli jest to skórzane pokrycie, to znów będzie świecić i stanie się gładkie. Czas wysychania zależy od wilgotności i temperatury w pomieszczeniu i może trwać kilka godzin. 

07

PRANIE MEBLI TAPICEROWANYCH (GDAŃSK, SOPOT I GDYNIA)

Nasza firma sprzątająca “COMFORT GO” świadczy tę usługę, ponieważ zależy nam, aby meble klienta nie uległy uszkodzeniu podczas transportu na terenie Trójmiasta. Dodatkowo posiadamy cały niezbędny sprzęt do wizyt domowych. Pan(i) z kolei oszczędza na praniu chemicznym mebli tapicerowanych, organizując je w domu. 

08

Zalety kontaktu z naszą firmą:

• Dostępność usługi, ponieważ mamy korzystne ceny na pranie chemiczne w Gdańsku;

• Jakość obróbki produktu – usuwamy nie tylko stare plamy, ale także zapachy, kurz, zarodniki pleśni, roztocza z wypełniacza;

• Szybkie czyszczenie – w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie przetworzyć wszystkie miękkie elementy Twojego wnętrza.

Możesz zamówić tę usługę w Gdańsku telefonicznie lub przez formularz zwrotny. Nasi specjaliści przybędą w dogodnym dla Ciebie czasie z całym niezbędnym sprzętem i środkami.

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: