COMFORT GO

01

Comfort go

Firma “COMFORT GO” świadczy usługi przywracania luksusowego wyglądu dywanom, które posiadały przy zakupie. Dywany to ważne elementy wystroju wnętrz, które tworzą komfort i przytulność, ich wygląd wpływa bezpośrednio na całe wnętrze.

Główna trudność w czyszczeniu dywanu lub wykładziny polega na tym, że ich skuteczne czyszczenie za pomocą domowych środków jest prawie niemożliwe.

Idealny efekt można osiągnąć dzięki umiejętnościom pracowników firmy sprzątającej „COMFORT GO”, profesjonalnym narzędziom i sprzętowi.

Jeśli odczynniki chemiczne są używane nieprawidłowo, jest to obarczone pojawieniem się reakcji alergicznych. Ponadto bez odpowiednich umiejętności i specjalnej wiedzy możesz zrujnować dywan. Dlatego tak ważne jest powierzenie czyszczenia dywanów na sucho profesjonalnym i odpowiedzialnym pracownikom, którzy mają duże doświadczenie w stosowaniu specjalnych produktów.

Mieszkanie lub biuro będzie miało zaktualizowany, przyzwoity wygląd, zachwycając właścicieli i gości. Po wyczyszczeniu na sucho elementy wnętrza odzyskają przyjemny wygląd, zapach i staną się przyjemne w dotyku.
Cechą pracy naszej firmy jest szybki wyjazd do obiektu – w jak najkrótszym czasie przeprowadzimy kwalifikowane pranie chemiczne dywanów i wykładzin.

Nie musisz przewozić nieporęcznych elementów wyposażenia wnętrz – zespół operacyjny profesjonalistów będzie w stanie wyczyścić kilka przedmiotów podczas jednego wezwania.

Korzystamy z najnowszych, postępowych technologii, dzięki którym dywany i meble są bezpieczne nawet dla dzieci i alergików. Dzięki temu możemy wykonywać prace w instytucjach o różnym przeznaczeniu, w tym do użytku publicznego. 

02

CZYSZCZENIE POZYCYJNE DYWANU W GDAŃSU: CENA I USŁUGI

Od niepamiętnych czasów dywany były ozdobą każdego wnętrza, demonstrując bogactwo ich właściciela i dodając komfortu jego domowi. Jednocześnie wykładzina na bazie tkaniny jest w stanie wchłonąć do 80% całego kurzu w pomieszczeniu. Niestety, odkurzacz dowolnej mocy i typu, najbardziej oryginalna szczotka i regularne czyszczenie na mokro nie pomoże Ci w utrzymaniu dywanu lub dywanu w całkowitej czystości, ponieważ drobne zanieczyszczenia, kurz i sierść zwierząt domowych wnikają w jego podstawę. Konsekwencją tego jest namnażanie się szkodliwych mikroorganizmów, pojawienie się roztoczy, które szkodzą zdrowiu wszystkich mieszkańców domu i są szczególnie niebezpieczne dla alergików.

Każdy dywan wymaga regularnej obróbki chemicznej, jej częstotliwość zależy od jej rodzaju, wielkości i lokalizacji (najczęściej należy czyścić dywany ułożone w zatłoczonych miejscach np. Przedszkola, restauracje itp.). Potrzeba szczególnej pielęgnacji ich lub dywanu tłumaczy się pilną potrzebą dezynfekcji tych produktów w celu przywrócenia ich pierwotnej świeżości i bezpieczeństwa. 

03

CZYSZCZENIE CHEMICZNE WYKŁADZIN GDAŃSK: PYTANIE WYCENY

Nasza firma zajmuje się chemiczną obróbką dywanów i wykładzin na terenie Gdańska i Trójmiasta. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i hipoalergicznych środków czyszczących. Nasi specjaliści gwarantują indywidualne podejście do każdego otrzymanego produktu oraz jego pełne bezpieczeństwo.

Oferujemy:

• Głębokie czyszczenie dywanów wszystkich rozmiarów i typów w Gdańsku;
• Maksymalne usuwanie plam i zapachów o dowolnej złożoności;
• Przywrócenie koloru i oryginalnego wyglądu włosia.

Przy pomocy wysokiej jakości sprzętu dywan poddawany jest pełnemu czyszczeniu antybakteryjnemu, aby zapobiec pojawianiu się bakterii chorobotwórczych.

Cena oferowanej usługi w Gdańsku uzależniona jest od rodzaju produktu, który trzeba wyczyścić, ponieważ to rodzaj materiału decyduje o sposobie prania.

04

CZYSZCZENIE DYWANÓW GDAŃSK: CENA I RODZAJE PRANIA DYWANÓW

Chemiczna obróbka dywanów i wykładzin odbywa się metodą ekstrakcyjną i najczęściej składa się z następujących etapów:

1. Detergent wybrany do rodzaju zabrudzenia nakłada się na dywan specjalnym odkurzaczem ekstrakcyjnym. Masa jest dostarczana pod wysokim ciśnieniem i wnika głęboko w dywan.

2. Silna kompozycja detergentu rozkłada zanieczyszczenia na poziomie molekularnym.

3. Cząsteczki rozpuszczonego brudu wraz z resztkami detergentu usuwa się za pomocą odkurzacza.

4. W przypadku uporczywych plam lub uporczywych zabrudzeń na dywanie przeprowadza się dodatkowe czyszczenie maszyną rotacyjną. Działa mechanicznie na dywan, wycierając obszary o szczególnie silnym zabrudzeniu ścierkami myjącymi ze szczotkami.

5. Małe plamy usuwa się ręcznie przy pomocy odplamiaczy i sztywnej szczotki.

6. Aromatyczne zapachy służą do eliminacji nieprzyjemnych zapachów.

05

Nasi specjaliści przeprowadzą wysokiej jakości generalne czyszczenie Twojego dywanu, usuwając z niego lokalne zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy.

Jeśli dbasz o czystość, higienę biura i zdrowie swoich pracowników – zamów usługi prania chemicznego u profesjonalistów firmy sprzątającej “COMFORT GO” w Gdańsku! 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: