COMFORT GO

01

Comfort go

Widoczną część budynku – elewację – należy utrzymywać w czystości. Wtedy Twoi klienci będą mieli dobrą opinię o Twojej firmie. W końcu to fasada tworzy pierwsze wrażenie o firmie i ludziach w niej pracujących. Ponadto zasada ta dotyczy wszelkiego rodzaju budynków. Lepiej jest utrzymywać w czystości elewację każdego biura, restauracji, domu prywatnego lub innego obiektu. A jeśli interesuje Cię nienaganny obraz, zawsze jest ktoś, do kogo można się zwrócić. Mycie elewacji budynków firmy sprzątającej „COMFORT GO” jest usługą poszukiwaną wśród dbających o swój wizerunek. 

02

Szybkie i niezawodne czyszczenie elewacji nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych

Technologie budowlane rozwijają się. Producenci wypuszczają nowe materiały okładzinowe. Nowoczesne budynki doskonale prezentują się po budowie lub remoncie. Ale trzeba zachować doskonały widok, ponieważ odczuwalne są opady. Nie zapominaj, że każdego dnia elewacja każdego budynku narażona jest na inne niekorzystne skutki. Nienaganny wygląd budynków mieszkalnych i komercyjnych może zepsuć uszkodzenia mechaniczne, a spaliny samochodów dają o sobie znać. Budynki należy utrzymywać w czystości. Najlepszym sposobem jest mycie elewacji budynków. 

03

Mycie elewacji to najlepszy sposób na pozbycie się wykwitów

Wcześniej okna z podwójnymi szybami wycierano głównie podczas ogólnego czyszczenia kilka razy w roku. Częściej nie było to możliwe, ponieważ proces jest złożony, wymaga czasu i energii. Teraz zadanie można oddelegować dzięki profesjonalnej usłudze mycia okien w mieszkaniu lub biurzedo firmy „COMFORT GO”.

Najczęściej mycie okien zamawia się sezonowo, a jeśli dom znajduje się przy jezdni to na żądanie – w takim przypadku co miesiąc na szybie może gromadzić się duża ilość kurzu. Zalecamy regularne składanie zamówienia na usługę w pomieszczeniach o dużej wilgotności, aby uniknąć pojawienia się pleśni w narożnikach okien z podwójnymi szybami. 

04

Istnieją trzy typowe przypadki, w których konieczne jest czyszczenie elewacji:

• Silne zanieczyszczenie budynku. Najczęstszy przypadek. Tutaj nie możesz obejść się bez profesjonalnego narzędzia. Działa pod wysokim ciśnieniem. Woda wnika w głąb konstrukcji elewacji, piwnic, ogrodzeń, okien, czyszcząc trudno dostępne miejsca. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednią chemię. Specjalne produkty pozwalają na głębokie czyszczenie i utrwalają efekt na długi czas.

• Sprzątanie budynku o złożonej architekturze. Takie przedmioty mają wiele elementów dekoracyjnych. W takim przypadku nie zaleca się używania sprzętu wysokociśnieniowego. W tym przypadku elewację myje się w następujący sposób: specjaliści firmy czyszczą powłoki ręcznie przy użyciu importowanych związków chemicznych.

• Mycie ścian elewacji obiektów złożonych w warunkach ograniczonej przestrzeni. Trudno dostępne fronty można prać tylko ręcznie. W tym celu stosuje się metodę alpinizmu przemysłowego. Czyszczenie trwa dłużej niż zwykle. Ale masz dobre wyniki. Biorąc pod uwagę, że nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu, ta opcja czyszczenia jest wygodna i pożądana. 

05

Dlaczego warto zamówić mycie okien w firmie sprzątającej „COMFORT GO”?

1. Ze względów bezpieczeństwa. Jeśli czyszczenie okien z podwójnymi szybami z brudu nie powoduje trudności w pomieszczeniach, to z zewnątrz proces może być skomplikowany, zwłaszcza jeśli pomieszczenie znajduje się na piętrze. Nie narażaj swojego zdrowia i życia na niebezpieczeństwo, powierz to zadanie profesjonalistom zamawiając usługę mycia okien w firmie „COMFORT GO”.

2. Zwolnić czas dla siebie i swoich bliskich. Wiemy, ile wysiłku i energii można poświęcić uporządkowaniu, zwłaszcza jeśli nie ma specjalnych urządzeń i detergentów, które szybko i skutecznie radzą sobie z różnorodnymi zanieczyszczeniami. Dlatego służymy pomocą.

3. Przedłużenie żywotności szyb zespolonych. Nawet najtrwalszy profil wymaga szczególnej pielęgnacji – zaleca się mycie okien tylko delikatnymi związkami. Ścierne lub zbyt agresywne mogą uszkodzić zarówno gumki, jak i inne elementy. W takim przypadku chłod dostanie się do pomieszczenia przez okno z podwójnymi szybami zimą.

Samo umycie okien wewnątrz i na zewnątrz nie jest takie trudne, jeśli mieszkanie jest jednopokojowe. Najważniejsze jest zaopatrzenie się w zestaw profesjonalnych narzędzi. Inną kwestią jest to, że musisz pocierać szybę w mieszkaniu wielopokojowym, domu lub biurze. Proces ten może trwać nawet kilka dni, jeśli pokoje mają przeszklenia panoramiczne, przeszklenia w stylu francuskim. Dodatkowo trudno jest umyć okna w biurze – łatwiej zamówić u nas usługę. 

06

Nieskazitelny wynik to nasza gwarancja

Pamiętaj, że we wszystkich przypadkach nasi specjaliści używają biezpiecznych środków chemicznych i sprzętu. Po umyciu elewacji powierzchnie są spryskiwane dużą ilością środków czyszczących i wody, która zmywa pozostałości produktów i neutralizuje kwasy. Specjaliści „COMFORT GO” zaimpregnują elewację specjalnym środkiem, który zabezpieczy obiekt przed działaniem opadów atmosferycznych i spalin.

Zlecając usługę mycia elewacji nie tylko oczyścisz budynki, ale także podnosisz właściwości termoizolacyjne materiałów okładzinowych, wykluczasz możliwość powstawania na nich wykwitów i mikroorganizmów. Nasi specjaliści stosują produkty zawierające związek hydrofobizujący, który pozwoli zachować kolor okładziny.

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: