COMFORT GO

01

Comfort go

Profesjonalne mycie okien to usługa, w ramach której okna z podwójnymi szybami są czyszczone z kurzu i plam, brudu. Wypłukiwane są również parapety i skarpy. W firmie COMFORT GO myjemy okna w domach prywatnych, mieszkaniach, biurach na zamówienie, a także po zakończeniu budowy, remoncie.

02

Regularne mycie okien to klucz do dobrego samopoczucia.

Brudne, matowe okna wpływają na ogólny wygląd budynków. Z jednej strony ze względu na kurz do 20% promieni słonecznych może nie wpadać do pomieszczeń, z drugiej zaś wycisza bogatą kolorystykę natury. A to może powodować pojawienie się bluesa, przygnębienia. Przy takim nastroju wydajność pracowników może spaść. A uporządkowany pokój wydaje się nieporządny, jeśli okna nie są w nim czyszczone. 

03

Jak często należy myć okna w domu lub w biurze?

Wcześniej okna z podwójnymi szybami wycierano głównie podczas ogólnego czyszczenia kilka razy w roku. Częściej nie było to możliwe, ponieważ proces jest złożony, wymaga czasu i energii. Teraz zadanie można oddelegować dzięki profesjonalnej usłudze mycia okien w mieszkaniu lub biurzedo firmy „COMFORT GO”.

Najczęściej mycie okien zamawia się sezonowo, a jeśli dom znajduje się przy jezdni to na żądanie – w takim przypadku co miesiąc na szybie może gromadzić się duża ilość kurzu. Zalecamy regularne składanie zamówienia na usługę w pomieszczeniach o dużej wilgotności, aby uniknąć pojawienia się pleśni w narożnikach okien z podwójnymi szybami. 

04

Korzyści:

• w składzie takich produktów nie ma kwasów i zasad – powstają z wodnych roztworów soli organicznych;
• są bezpieczne dla rąk i odzieży;
• nadaje się do różnych rodzajów zanieczyszczeń, jednocześnie eliminując nieprzyjemne zapachy;
• nie uszkadzają powierzchni, zachowując jednocześnie ich reprezentacyjny wygląd, a dodatkowo działają antystatycznie;
• takie produkty są również bezpieczne dla zwierząt;
Również do czyszczenia środowiska nasza firma wykorzystuje wytwornice pary, gąbki melaminowe, bambusowe serwetki i inne urządzenia do skutecznego i bezpiecznego czyszczenia. 

05

Dlaczego warto zamówić mycie okien w firmie sprzątającej „COMFORT GO”?

1. Ze względów bezpieczeństwa. Jeśli czyszczenie okien z podwójnymi szybami z brudu nie powoduje trudności w pomieszczeniach, to z zewnątrz proces może być skomplikowany, zwłaszcza jeśli pomieszczenie znajduje się na piętrze. Nie narażaj swojego zdrowia i życia na niebezpieczeństwo, powierz to zadanie profesjonalistom zamawiając usługę mycia okien w firmie „COMFORT GO”.

2. Zwolnić czas dla siebie i swoich bliskich. Wiemy, ile wysiłku i energii można poświęcić uporządkowaniu, zwłaszcza jeśli nie ma specjalnych urządzeń i detergentów, które szybko i skutecznie radzą sobie z różnorodnymi zanieczyszczeniami. Dlatego służymy pomocą.

3. Przedłużenie żywotności szyb zespolonych. Nawet najtrwalszy profil wymaga szczególnej pielęgnacji – zaleca się mycie okien tylko delikatnymi związkami. Ścierne lub zbyt agresywne mogą uszkodzić zarówno gumki, jak i inne elementy. W takim przypadku chłod dostanie się do pomieszczenia przez okno z podwójnymi szybami zimą.

Samo umycie okien wewnątrz i na zewnątrz nie jest takie trudne, jeśli mieszkanie jest jednopokojowe. Najważniejsze jest zaopatrzenie się w zestaw profesjonalnych narzędzi. Inną kwestią jest to, że musisz pocierać szybę w mieszkaniu wielopokojowym, domu lub biurze. Proces ten może trwać nawet kilka dni, jeśli pokoje mają przeszklenia panoramiczne, przeszklenia w stylu francuskim. Dodatkowo trudno jest umyć okna w biurze – łatwiej zamówić u nas usługę. 

06

Mycie okien w mieszkaniu

W “COMFORT GO” można zamówić mycie okien w mieszkaniach 1-pokojowych, 2-pokojowych, 3-pokojowych. Sprzątamy również apartamenty wielopokojowe. Przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie czasie. W naszej pracy używamy detergentów nowej generacji – są one nieszkodliwe dla innych, w tym dzieci, alergików i zwierząt. Jednocześnie produkty po nałożeniu na szkło dokładnie usuwają zanieczyszczenia i nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu. 

07

Mycie okien w domu

Usługa polegająca na oczyszczaniu z zanieczyszczeń podwójnie oszklonych okien w domach i domkach. Wykonywany na żądanie, podczas czyszczenia ogólnego lub konserwacyjnego lub w zależności od pory roku. W takim przypadku detergenty dobierane są w zależności od materiału, z którego wykonano szklaną jednostkę. Tak więc w przypadku ram drewnianych wybiera się delikatne detergenty. Myjemy okna jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trójskrzydłowe w domach w Gdańsku i Trójmieście. Sprawdź koszt usługi z naszymi menedżerami.

08

Mycie okien w biurze

Naszym wykonawcom można delegować obowiązki porządkowania rzeczy w biurach, w holu, w salach konferencyjnych, na korytarzach. Szybko i dokładnie umyją okna z podwójnymi szybami – ramy, odpływy, pocierają szyby. Przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie czasie. Pracujemy bez ingerencji naszych pracowników w wykonywanie ich obowiązków. Cena za czyszczenie okien w biurze uzależniona jest od ich powierzchni, wielkości oraz ilości. Sprawdź koszt usługi z naszymi menedżerami.

09

Mycie okien po remoncie

To usługa, w ramach której pracownicy COMFORT GO będę:
• usunąć kurz i brud z ram, parapetów, parapetów;
• usunąć skomplikowane plamy – farby, cement, pianka poliuretanowa, ślady taśmy klejącej;
• ostrożnie zdejmij folię;
• umyć i przetrzeć szkło na połysk;

Sprawdź koszt mycia okien po usługach naprawczych u naszych menadżerów. Koszt okien niestandardowych liczony jest osobno. Usługa mycia okien może być uzupełniona. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz:
• prać zasłony;
• myć żaluzje, siatki lub kraty w oknach;
• oczyścić rolety zewnętrzne;
• wyczyścić balkon i / lub loggię.

Im czystsze są okna, tym więcej masz światła i ciepła. Wpuść je łatwo z pomocą firmy sprzątającej „COMFORT GO”! 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: