COMFORT GO

01

Comfort go

Pokojówka w Gdańsku to wykwalifikowana i profesjonalna pomoc w utrzymaniu czystości i porządku w Twoim domu. Firma “COMFORT GO” to firma, która świadczy usługi porządkowe na wysokim poziomie – i zwraca uwagę, aby przyciągnąć do swojego domu specjalistów, aby stworzyli śnieżnobiałe królestwo, w którym nie będzie żadnych zanieczyszczeń, żadnych plam z kawa i czerwone wino.

Możliwe, że masz problemy z uporządkowaniem i utrzymaniem czystości w swoim domu – a może stara pokojówka rzuciła prace i szukasz teraz równie godnego zamiennika?

02

Firma “COMFORT GO” to profesjonalna usługa sprzątania lokali o różnym przeznaczeniu na terenie Gdańska i Trójmiasta. Jesteśmy dumni z naszej pracy, a we wszystkim kierujemy się nowatorskimi angielskimi tradycjami, których fundamentem jest podążanie za życzeniami klienta, indywidualne podejście, wierność słowu i znakomita punktualność. Pokojówka w Gdańsku to indywidualna usługa, którą świadczymy tym, którzy chcą uporządkować swój dom i regularnie go utrzymywać.

03

Co oferujemy?

Oferujemy usługi wykwalifikowanej pokojówki, która w rekordowym czasie posprząta Twój dom. Możliwe jest zawarcie umowy o jednorazowe świadczenie usługi – ale po jednorazowym wypróbowaniu będziesz miał zbyt mało powodów, aby odmówić regularnej pomocy w sprzątaniu domu i okolic!

Każda pokojówka w Gdańsku przechodzi kwalifikowaną selekcję – w „COMFORT GO” nie spotkasz ludzi kapryśnych, niezrównoważonych, patologicznie drażliwych. Są dokładnie sprawdzeni, posiadają aktualną dokumentację medyczną, posiadają niezbędne zalecenia i mają doświadczenie w pracy w rodzinie. Dodatkowym warunkiem jest obecność na wyższym poziomie od pokojówki „COMFORT GO” – do Twojej dyspozycji masz wykwalifikowanego mistrza: mądrego, wyrachowanego, znającego się na rzeczy i wyrozumiałego, z którym możesz nawet prowadzić małą rozmowę.

04

Obowiązki pokojówki w Gdańsku.

Gospodyni i pokojówka to prawie synonimy. Niemal dlatego, że istnieje między nimi jedna znacząca różnica. Pokojówka jest wysoce profesjonalną robotnicą z wyższych sfer, atrybutem arystokratycznej i inteligentnej rodziny. Jest świadoma wszystkich zawiłości związanych z utrzymaniem porządku i wie, jak sprawić, by Twoje mieszkanie, dom lub domek były naprawdę czyste i wygodne.

Pokojówka dba o czystość i porządek w domu, dba o rzeczy ich właścicieli – potomkowie arystokratów powinni chodzić tylko w rzeczach starannie wyprasowanych i bez ani jednej drobiny. Zawsze niezauważalnie myje naczynia i sprawia, że plamy i brud w domu stają się niedostępne. Jeśli lubisz te cechy – skontaktuj się z firmą “COMFORT GO” i zawrzyj z nami umowę na obustronnie korzystną współpracę w zakresie świadczenia usług sprzątania na terenie Gdańska i Trójmiasta.

05

Pokojówka w Gdańsku wykonuje następujące usługi:

• Czyszczenie: codzienne, średniozaawansowane, ogólne. We wszystkich pomieszczeniach mieszkania lub domu, łącznie z kuchnią, pomieszczeniami sanitarnymi. Kontrola dostępności materiałów eksploatacyjnych w łazience i toalecie Sprzątanie mieszkań, domów i domków odbywa się przy użyciu urządzeń przemysłowych oraz specjalnych detergentów i środków czyszczących. Każdy z nich jest wybierany indywidualnie, jeśli to możliwe, używaj na określonych powierzchniach. Usługa sprzątania ogólnego obejmuje wszystkie prace polegające na dokładnym oczyszczeniu wszelkich powierzchni pionowych i poziomych z zabrudzeń. Aby osiągnąć maksymalny efekt, stosuje się nowoczesny sprzęt, taki jak wyrzutniki piany, pianki czyszczące, wytwornice pary, a także specjalne środki chemiczne (krystalizatory do podłóg marmurowych, ściągacze do twardych wykładzin podłogowych);

• Pranie bielizny i ubrań: w pralce, pranie, w niektórych przypadkach także pranie ręczne. Pranie, pomimo rozpowszechnienia i doskonałości sprzętu gospodarstwa domowego, pozostaje raczej trudną procedurą ze względu na obecność trudnych do usunięcia plam. Nawet specjalne tryby prania nie zawsze usuwają kawę lub czerwone wino. W takich przypadkach pomaga ręczne pranie – zabieg z użyciem silnych środków czyszczących, które delikatnie usuwają wszelkie zabrudzenia;

06

• Pielęgnacja odzieży i butów. Prasowanie, czyszczenie, dokładna pielęgnacja i sprawianie, że czujesz się jakbyś ciągle zakładał coś nowego, świeżo ze sklepu

• Myć naczynia. Regularne mycie naczyń – po prostu nie zauważysz, jak naczynia raz po raz stają się błyszczące i czyste, bez śladów zanieczyszczeń;

• Konserwacja sprzętu AGD, armatury wodno-kanalizacyjnej, sprzętu elektrycznego. Regularne usuwanie zabrudzeń, odpylanie za pomocą chusteczek statycznych;

• Dbałość o szafki i meble tapicerowane. Czyszczenie specjalnymi szczotkami o różnej twardości, ścieranie kurzu, usuwanie zabrudzeń substancjami chemicznie czynnymi, a także specjalistyczny sprzęt;

• Mycie okien, parapetów, gzymsów, rolet. Stosowanie specjalnych detergentów odpowiednich do czyszczenia powierzchni szklanych i lustrzanych;

• Wykonywanie czyszczenia na sucho – dywany, niektóre rodzaje mebli tapicerowanych. Trudne do wykonania prace łatwo rozwiązuje się przy pomocy nowoczesnego sprzętu – pokojówka w Gdańsku usuwa mocno zabrudzone dywany pianownicą, a także nakłada specjalne powłoki ochronne poprawiające walory użytkowe dywanów;

• Sprzątanie przyległych terytoriów. Zbieranie śmieci z terenu przylegającego do domu, usuwanie brudu z twardych powierzchni, przeprowadzanie głębszych zabiegów porządkowych to obowiązki pokojówki, które dumnie i godnie wykonuje.

07

Pokojówka w Gdańsku i Trójmieście. Charakterystyczne zalety.

Pokojówka “COMFORT GO” to fachowiec, który poradzi sobie ze specjalnym sprzętem przemysłowym do sprzątania pomieszczeń i sprzątania brudu, zna właściwości niektórych detergentów i środków czystości, potrafi określić jakie materiały eksploatacyjne są potrzebne do czyszczenia sofy, kanapy, foteli. Gdańska pokojówka wie, jak przeprowadzić wszelkie zabiegi porządkowe na różnych powierzchniach i osiągnąć maksymalny efekt. Ponadto, każdy pracownik „COMFORT GO” ma odpowiednie doświadczenie zawodowe i jest wysyłany do Ciebie, zaznajomionego już z jej pracą, nie w teorii, ale w praktyce. Otrzymujesz rzetelnych i zaufanych pracowników, na których możesz polegać – a nawet powierzyć pokój dzieciency.

Jeśli znajdziesz nieodpowiednie warunki współpracy, możesz nas o tym natychmiast poinformować, a my skierujemy kolejną pokojówkę. Staramy się stworzyć dla Ciebie dogodne warunki współpracy, kiedy za każdym razem z radością wspominasz o nas i pracy naszych specjalistów.

08

Trzy elementy sukcesu pokojówek „COMFORT GO”:

• Nie zobaczysz nas, zobaczysz efekt – klient sam ustala harmonogram prac;
• nasi ogrodnicy wiedzą, jak robić wszystko – podczas naszej pracy zgromadziliśmy ogromne doświadczenie;
• działamy dobrze i szybko – dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i materiałami, mamy doświadczoną i przyjazną zalogę.

Jeśli chcesz, aby Twój dom był otoczony pięknymi drzewami i krzewami, szmaragdowym aksamitnym trawnikiem i jasnymi kwiatami, zadzwoń do nas!

09

Nasza firma specjalizuje się w sprzątaniu i utrzymaniu różnego rodzaju i przeznaczenia lokali oraz terenów. Oferujemy szeroki wachlarz usług w tym zakresie. Specjaliści naszej firmy rozwiązują wszystkie postawione przed nami zadania z niezmiennie wysokim profesjonalizmem i uwagą.

Czystość lokalu to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wizerunek firmy Czystość jest naturalną potrzebą człowieka, gdyż zdrowie, samopoczucie i zdolność do pracy zależą od stanu mieszkania, wiejskiej chaty, biura . Niestety we współczesnym rytmie „wielkiego miasta” nie każdy może poświęcić swój wolny czas na sprzątanie lokalu. Nasze pokojówki i sprzątaczki pomogą Ci zamienić to żmudne zadanie w niewidoczny proces z pozytywnym skutkiem.

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAMY

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: